BIKE ARÉNA VSETÍN

Bike škola v Bike Aréna Vsetín nabízí jednodenní skupinové kempy a Individuální výuku. Jedná se o dovednosti potřebné k zvládnutí jízdy po těchto trailech. V náročnějších místech si vysvětlíme a ukážeme ideální průjezd, který si poté několikrát vyzkoušíte. Nechybí zpětná vazba, co vám už jde a na čem je potřeba ještě zapracovat.

Skupinový kemp

Je určen pro ty, kteří s jízdou po trailech teprve začínají nebo pro ty co už na trailech jezdí dlouho, ale neví jak správně na to. Naučí se jak se na kole správně pohybovat, brzdit, projíždět zatáčky, přejíždět malé překážky a dropy. Pokud tyto dovednosti budete zvládat, posuneme se k pokročilým dovednostem jako jízda po zadním a skoky.

Na začátku zkontrolujeme správné nastavení kola. V první části dne se budeme pohybovat na trailech první etapy. Při prvním průjezdu budeme často zastavovat a zkoušet zajímavé pasáže. Další průjezdy už budou plynulejší. Odpolední část bude probíhat na trailech druhé etapy. 

Termín kempů 2019

21.4. - Základní
5.5. - Základní
2.6. - Základní
14.7. - Základní
4.8. - Základní

Přihlášení na kemp a jeho cena

Na kemp se můžete přihlásit v sekci registrace. U dětí uvádějte i jejich věk. S dalšími dotazy se můžete obrátit na info@byt-lepsi.cz. Cena jednodenního kempu je 1 400,- Kč na osobu. V ceně je zahrnuta jen výuka a příspěvek na údržbu trailů. Po ukončení kempu Vám pošleme odkaz na fotky a videa pořízené během kempu.

Program kempu

09:30 - 10:00 Sraz na parkovišti, úvod kempu, nastavení kola
10:00 - 12:30  Traily první etypy
12:30 - 13:00   Přestávka na kopci
13:00 - 15:00  Traily druhé etapy

Co s sebou

Během výuky je povinné mít neustále nasazenou helmu a rukavice. Doporučujeme chrániče kolen, které přidají na jistotě. Pedály je vhodné zvolit ty, na které je člověk zvyklý a bude na nich jezdit i v budoucnosti. Mělo by se jednat buď o platformové pedály s piny nebo o nášlapné pedály SPD.

Do batohu se vezměte dostatek vody, nějakou rychlou svačinu ve formě tyčinky nebo ovoce a náhradní kus oblečení. Vhodné je mít s sebou věci na opravu případného defektu.

Individuální výuka

Program individuální výuky vychází z kempů, ale je přizpůsobena úrovni dovedností a přání klienta. Cena individuální výuky je 1 800,- Kč na osobu.

Mapa trailů