BIKE KEMPY

Chcete si více užít projíždění zatáček, terénních nerovností, dropů a jiných technických pasáží. Pokud ano, můžete se přihlásit do našich Kempů a my vám ukážeme jak na to. Jsou určené jak pro začátečníky, kteří teprve na trailech začínají. Tak i pro ty, co už na trailech jezdí dlouho, ale pořád se chtějí zdokonalovat.

Skupinové kempy

Naučí te se jak se na kole správně pohybovat, brzdit, projíždět zatáčky, přejíždět různé překážky a dropy. Pokud budete tyto dovednosti zvládat posuneme se k pokročilejším dovednostem jako čtení stopy v těžším terénu, jízda po zadním kole, skoky a bunny-hop. Skupinové kempy probíhají v těchto lokalitách.

Bikepark Peklák
Singletrail Moravský Kras
Bike Aréna Vsetín 

Jsme také jedni z instruktorů bike školy na Rychlebských stezkách.

Individuální výuka

Program individuální výuky vychází ze skupinových kempů. Je ale přizpůsobena úrovni dovedností a přání klienta. Výuka může být všeobecná nebo zaměřená na konkrétní dovednosti. Individuální výuka probíhá převážně mimo víkendy na výše zmíněných lokalitách. Je možné si individuální výuku domluvit i v jiných lokalitách. Individuální výuka je vhodná i jako Teambuilding nebo jako rodinná výuka.

Backcountry

Víkendový přejezd Rychlebskými horami nebo Beskyd. Za dva dny zvládneme bezmála 100 km s přenocováním na hřebenu. Tam bude přistaveno auto s osobními věcmi a teplým jídlem. Pojede se v klidném tempu, budeme si užívat pobyt v nedotčené přírodě.

Více informací

Výjezdy

Pojeďte s námi na naše oblíbené lokality. Zajistíme dopravu i s koly a ubytování. Výjezdy jsou vhodné pro ty z vás, kteří už s námi absolvovali nějakou výuku. Na výběr jsou následující lokality.

Finale Ligure

Seminář

Součástí víkendových kempů je seminář Nastavení, údržba a základní servis kola. Na semináři se dozvíte jak si kolo správně nastavit, nafoukat správné tlaky, namazat, opravit defekt, nýtovat řetěz nebo třeba vyměnit brzdové destičky. Vše si můžete sami vyzkoušet na vlastní kůži. Na semináři je rovněž velký prostor pro vaše dotazy.

Pokud si nejste jisti jestli jsou pro vás kempy vhodné, můžete se podívat na často kladené otázky a třeba tam najdete odpověď.