Skupinové kempy

Naučíte se jak se na kole správně pohybovat, brzdit, projíždět zatáčky, volba ideální stopy, přejíždět různé překážky a dropy. Až budete tyto dovednosti zvládat posuneme se k pokročilejším dovednostem jako jízda po zadním kole, skoky a bunny-hop. Skupinové kempy probíhají v těchto lokalitách.

Bike Resort Peklák

Jsme také jedni z instruktorů bike školy na Rychlebských stezkách.

Individuální výuka

Program individuální výuky vychází ze skupinových kempů. Je ale přizpůsobena úrovni dovedností a přání klienta. Výuka může být všeobecná nebo zaměřená na konkrétní dovednosti. 

Individuální výuka probíhá převážně mimo víkendy na výše zmíněných lokalitách. Je možné si individuální výuku domluvit i v jiných lokalitách. Individuální výuka je vhodná i jako Teambuilding nebo jako rodinná výuka.

Finale Ligure

Pojeďte s námi do Finale Ligure. Zajistíme dopravu i s koly a ubytování. Přednost mají ti, kteří už s námi absolvovali nějakou výuku. Jezdíme tam v zimních a jarních měsících, kdy je tam ideální počasí pro jízdu na kole.

Tato lokalita nabízí velkou spoustu trailů různých obtížností. My ti ukážeme ty, které nás nejvíc baví a které jsou vhodné s ohledem na vaše dovednosti.

Více informací

Backcountry

Víkendový přejezd zapomenutými kouty Rychlebských hor s přenocováním na hřebenu. Trasa je plná prudkých stoupání, technických sjezdů a krásných výhledů.

Jízdu si můžete naplno užít. Všechny vaše věci a jídlo nám přiveze auto na nocoviště.

Více informací

Parkoviště

I mimo sezónu, kdy jsou traily už zavřené je možné pořád trénovat. Některé pokročilejší dovednosti se dají trénovat na parkovišti. My využijeme parkoviště na Pekláku.

Budeme trénovat stabilitu, sjíždění prudkých svahů, neklopené zatáčky, drop, jízdu po zadním a bunny hop. 

Více informací

Workshop

Součástí víkendových kempů je workshop Nastavení, údržba a základní servis kola. Na semináři se dozvíte jak si kolo správně nastavit, nafoukat správné tlaky, namazat řetěz, opravit defekt, nýtovat řetěz nebo třeba vyměnit brzdové destičky. Vše si můžete sami vyzkoušet na vlastní kůži. Zbyde i velký prostor pro vaše dotazy.

Jak si kolo správně nastavit a řešit na něm základní problémy si můžete přečíst na našich stránkách.

Dárkový poukaz

Pokud chcete naše služby někomu darovat, můžeme vám na ni vystavit dárkový poukaz. Stačí nám napsat jméno obdarovaného a typ výuky. Vyplněný poukaz vám pošleme na e-mail nebo poštou.

Darovat poukaz