SINGLETRAIL MORAVSKÝ KRAS

Bike škola v Singletrail Moravský kras nabízí jednodenní skupinový kemp a individuální výuku. Naučíme Vás dovednosti potřebné k zvládnutí jízdy po těchto trailech. V náročnějších místech si vysvětlíme a ukážeme ideální průjezd, který si poté několikrát vyzkoušíte. Nechybí zpětná vazba, co Vám už jde a na čem je potřeba ještě zapracovat.

Skupinový kemp

Je určen pro ty, kteří s jízdou po trailech teprve začínají nebo pro ty co už na trailech jezdí dlouho, ale neví jak správně na to. Naučíte se jak se na kole správně pohybovat, brzdit, projíždět zatáčky, přejíždět malé překážky a dropy. Pokud tyto dovednosti budete zvládat, posuneme se k pokročilým dovednostem jako rychlejší čtení terénu, volba nejrychlejší stopy, manuál, skoky a bunny-hop.

Na začátku zkontrolujeme správné nastavení kola a rozřadíme vás do skupin podle vašich dovedností. Proto jsou kempy vhodné i pro celou rodinu.

V první části dne se budeme pohybovat na pumptracku a ve skillscentru, kde si vysvětlíme a ukážeme základy. Ty pak v odpolední části dne využijeme na trailech. Ve skupině je nejvýše 7 účastníků.

Termíny skupinových kempů 2022

8. května

Cena kempu

Cena skupinového kempu je 1 400,- Kč na osobu. V ceně je zahrnuta jen výuka a příspěvek na údržbu trailů. Po ukončení kempu Vám pošleme odkaz na fotky a videa pořízené během kempu.

Program kempu

09:45 - 10:00 Sraz za Základnou u Pumptracku, úvod kempu, nastavení kola
10:00 - 11:30  Trénink na Pumptracku a ve Skills centru 
11:30 - 12:00   Přestávka na Základně
12:00 - 16:00  Výuka na trailech

Co s sebou

Horské kolo v bezvadném stavu. Celoodpružené kolo není podmínkou.

Během výuky je povinné mít neustále nasazenou helmu a rukavice. Doporučujeme chrániče kolen.

Platformové pedály s piny a boty s měkkou podrážkou nebo nášlapné pedály SPD.

Dostatek vody a nějakou rychlou svačinu.

Mít s sebou věci na opravu případného defektu.

Individuální výuka

Program individuální výuky vychází z kempů, ale je přizpůsobena úrovni dovedností a přání klienta. Cena individuální výuky je 2 300,- Kč na osobu v případě jednoho účastníka. U dvou účastníků je to 1 800,- Kč na osobu. U tří a více účastníků je cena 1 400,- Kč na osobu. Individuální výuky probíhají mimo víkendy a termín je nutné domluvit alespoň týden předem.

Dárkový poukaz

Pokud chcete výuku někomu darovat, můžeme vám na ni vystavit dárkový poukaz. Stačí nám napsat na info@byt-lepsi.cz jméno obdarovaného a typ výuky. Vyplněný poukaz vám pošleme na e-mail nebo poštou.

Půjčovna kol Singletrail Moravský kras

Základna v Jedovnicích nabízí půjčení celoodpružené, pevné i elektrokola kola značek Cannondale a GT. Rezervovat si je můžete na online rezervatoru.

Přihlášení

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět. U dětí napište prosím i jejich věk.