SEMMERING

Chcete si pořádně zabajkovat v Rakousku? Tak pojeďte s námi do Semmeringu. Necelou hodinu za Vídní je super bike park, který nabízí několik tratí. Najdete zde jak hladké traily plné klopenek a skoků, tak i technické traily plné kořenů a kamenů.

Cesta

Pojedeme dodávkou VW Caravelle. Nabrat tě můžeme v Olomouci nebo Brně. Vyjíždět budeme v 6:00 z Olomouce a po 9té jsme na místě.

Program

Ráno si dáme pořádnou snídani a s první lanovkou vyjíždíme na kopec. V sobotu budeme jezdit hladké traily. Dopoledne budeme víc zastavovat a trénovat jednotlivé sekce. Po pauze na oběd už budeme jezdit trail do dokonalosti. Po večeři si promítneme nejlepší záběry z jízdy. V neděli bude průběh dne stejný jako v sobotu. Jen už budeme jezdit po kořenech a kamenech. A skončíme o něco dřív, aby jsme se dostali v rozumnou hodinu zpět do Brna.

Potřebné dovednosti a vybavení

Do bikeparku je potřeba mít zažité alespoň základní dovednosti ovládání kola - práce s těžištěm, brždění, průjezd zatáčkou a dropy.

Celoodpružené kolo v bezvadném technickém stavu. Minimální zdvih odpružení je 120 mm. Věci potřebné k opravě případného defektu a nářadí na základní servis. Jeden náhradní pár brzdových destiček. Integrální helma, rukavice a chrániče na kolena.

Sjednané úrazové pojištění. Doporučujeme pojišťovnu Ergo, protože nabízí připojištění na extrémní sporty (riziko 2), do které patří sjezd na kole.
Sjednat pojištění

Termíny Semmering 2020

 20. - 21. června

Přihlášení na kemp a jeho cena

Na kemp se můžete přihlásit v sekci registrace. S dalšími dotazy se můžete obrátit na info@byt-lepsi.cz. Cena je 6 000,- Kč na osobu. V ceně je zahrnuta doprava i s koly, ubytování a lanovka. Cena se může ještě změnit v závislosti na zvoleném ubytování. Po ukončení kempu Vám pošleme odkaz na fotky a videa pořízené během kempu.