PROGRAM PRO RODINY, 
ŠKOLY A FIRMY

Pořádáme zábavné akce na kolech pro děti i dospělé. Jízda na kole v lese po trailu nás baví a s touto radostí se s Vámi chceme podělit. I za jeden den můžete své dovednosti na kole výrazně posunout.

Kolodovádění

Celodenní program uspořádáme přímo u Vás na vhodném pozemku. Přivezeme si dřevěné překážky a další tréninkové pomůcky. Pod vedením zkušených instruktorů si osvojíte správné ovládání kola v různých situacích a na různých překážkách.

Škola na kole

Je určená pro základní i střední školy a dětské domovy. Děti se naučí jak bezpečně jezdit na kole v lese, ale i ve městě. Formou her si osvojí základy ovládání kola. Ty pak využijí na trailech, kde se naučíme projíždět různé překážky.

Firemní akce

Jsou zaměřené na jízdu na kole po trailu. Program a lokalitu přizpůsobíme Vašim schopnostem tak, aby si to všichni užili a něco nového se naučili.

Lokality

Akce pořádáme nejčastěji na Singletrail Moravský Kras v obci Jedovnice nedaleko Brna. Akce se může konat i jinde, ale v Jedovnicích jsme schopni zajistit veškerý servis.

Ubytování

Ubytování můžeme zajistit v penzionu Kůlna nebo v kempu Olšovec v hlavní budově, bungalovech, chatkách nebo ve stanu.

Stravování

Zajistíme tři teplá jídla denně z penzionu Kůlna nebo z jídelny v hlavní budově.

Doplňkový program

Můžeme domluvit doplňkový program v kempu Olšovec jako minigolf, vodní lyžování, půjčení šlapadel. Dále pak výlety po okolí, například na propast Macochu, Punkevní jeskyni, atd.