Často kladené otázky

Odpovědi na často kladené otázky k naší práci. Pokud máte jinou otázku neváhejte nás kontaktovat.

Můžu kemp absolvovat i na pevném kole?

Výuka můžete absolvovat na pevném kole. Pokud chcete trénovat technické pasáže v těžším terénu a na kamenitých trailech, celoodpružené kolo bude lepší volba a nebude překážkou ani na hladkých trailech.

Na kole jezdím už hodně dlouho i traily vyšší obtížnosti a chci se naučit skákat. Občas mám ale pocit, že kolo nemám úplně pod kontrolou. Bude mít pro mě výuka význam?

Abych mohl trénovat pokročilé dovednosti jako třeba skoky potřebuji mít základní dovednosti opravdu zažité. Nesmí se stát, že nebudete mít kolo pořád pod kontrolou. Pokud mám základy správně zvládnuté, pokročilé dovednosti se učí snáz.

Chtěla bych se přihlásit na kemp, ale nechci brzdit skupinu. Lehčí traily sjedu, ale v těžším terénu si nejsem vůbec jistá?

V rámci skupinových kempů jsme vždy dva instruktoři. Podle vašich dovedností, vás rozdělíme do dvou skupin, aby si každý z kempu odnesl co nejvíc.

Mám dítě 10 - 15 let můžu ho přihlásit do kempu?

Pokud má s traily už nějaké zkušenosti, můžete ho do kempu přihlásit. Pokud žádné zkušenosti nemá, je vhodnější individuální výuka. 

Můžu darovat výuku někomu jako dárek?

Ano, na stránce Dárkový poukaz stačí vyplnit formulář a poukaz Vám vystavíme. Dárkový poukaz pošleme na e-mail nebo poštou.