BLOG INSTRUKTORA

Během výuky nebo i mimo ni dostávám spoustu dotazů ohledně kol. Tak jsem se rozhodl na některé z nich odpovědět tady na Blogu.

I letos vystavujeme Dárkové poukazy na naši výuku. Pokud chcete někomu věnovat dárek, díky kterému bude lepší, napište na info@byt-lepsi.cz a my Vám poukaz vystavíme.

Již nějakou dobu jezdím bez duší a rozdíl oproti duši je opravdu znát. Hlavní výhodou bezdušového systému je, že můžete kola nahustit na nižší tlak než s duši. Nehrozí vám cvaknutí duše o nějakou ostřejší hranu. Malé píchnutí pláště zase vyřeší tmel, který je v plášti a případné trhliny zacelí. Tím jak je v plášti menší tlak, je víc plastický...

Na Youtube je spousta videí, ale tohle video přesně vystihuje naši vášeň ke kolu. Je hodně vtipné a má hlubší myšlenku. Jízdou na kole se bavíme a vychutnáváme si krásy trailů a přírody.

Pokud máte trenažer na manuál, tady je návod jak ho sestavit a pár tipů jak jej používat.

Elektrál

05.09.2018

Na Rychlebských stezkách trávím dost času dost lidí se mě ptalo jak je to s elektrokoly na RS. Oficiální zdůvodnění RS najdete zde. K tomuto zdůvodnění přidám své zkušenosti s elektrokoly.

Zpětná vazba

05.09.2018

Stává se mi, že mi někdo pár dní po kempu napíše své pocity z výuky. Včera jsem jednu zpětnou vazbu dostal a se svolením autorky se chci o ni s Vámi podělit. Mě tato slova potěšila a tebe možná přesvědčí, že se takového kempu můžeš účastnit i ty.