BLOG INSTRUKTORA

Během výuky nebo i mimo ni dostávám spoustu dotazů ohledně kol. Tak jsem se rozhodl na některé z nich odpovědět tady na Blogu.

Na Youtube je spousta videí, ale tohle video přesně vystihuje naši vášeň ke kolu. Je hodně vtipné a má hlubší myšlenku. Jízdou na kole se bavíme a vychutnáváme si krásy trailů a přírody.

Spousta lidí řeší jestli jít do bezdušového systému. Za mě rozhodnoně ano. V tomto článku vám popíšu jak to funguje.

Při naší výuce má vždy velký úspěch trenažer na manuál. Spoustu lidí se o něj zajímá, tak jsem vám zde sepsal vše potřebné informace. Dozvíte se, jak ho technicky zvládnout, k čemu je takový manuál dobrý a kde ho využiji.

ELEKTRÁL

05.09.2018

Na Rychlebských stezkách trávím dost času dost lidí se mě ptalo jak je to s elektrokoly na RS. Oficiální zdůvodnění RS najdete zde. K tomuto zdůvodnění přidám své zkušenosti s elektrokoly. Trailové elektrokolo je skvělý vynález, o tom nebudiž pochyb. A úplně přesně se dá přirovnat k ohni. V dobrých rukách je to skvělý pomocník, ale ve špatných může...

ZPĚTNÁ VAZBA

05.09.2018

Stává se mi, že mi někdo pár dní po kempu napíše své pocity z výuky. Včera jsem jednu zpětnou vazbu dostal a se svolením autorky se chci o ni s Vámi podělit. Mě tato slova potěšila a tebe možná přesvědčí, že se takového kempu můžeš účastnit i ty.