Přidat hodnocení

Budeme velice rádi za Vaši zpětnou vazbu, pocity a popřípadě tipy, co dělat lépe. Níže najdete hodnocení, které jsme od vás dostali. Děkujeme za Vaše hodnocení naší práce.

Hodnocení na Facebooku

Níže jsou odkazy na Facebookové stránky, kde nám můžete nechat hodnocení nebo si přečíst, jaké jsme už dostali. Pro přidání hodnocení je potřeba kliknout na Doporučit stránku.

Hodnocení na této stránce

Níže nám můžete nechat hodnocení, které pak můžeme umístíme na této stránce.

Hodnocení účastníků

Jaroslav 21. 7. 2021     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Měli jsme možnost individuální výuky s Natálkou v Jedovnicích. Já i manželka jsme do této doby byli trailem nedotčeni. Výuka a přístup byla super. Natálka je velmi trpělivá a dává do toho srdce. Od této doby si trail UŽÍVÁME 🤩🤩🤩 . Díky, moc jsme si to užili. 

Honza 5. 7. 2021     ⭐️⭐️⭐️⭐️

No dostal jsem přesně to, co jsem na takovém kurzu hledal. Opravit špatně naučené základy a díky tomu se posunout dále.
+ Lukáš přátelský, vysvětlil, ukázal, natočil, věnoval se nám. A když bylo třeba, řekl mi to na plnou hubu :D Takže perfekt.
+ Všichni jsme na druhý den od kurzu zaznamenali obrovský posun. Věci, na kterých jsme se mnohdy trápili nebo je nesjeli vůbec šli naráz tak nějak hladce.
- Uvítal bych rychlejší tempo první poloviny dne. Skupina o 4 lidech by mi osobně vyhovovala více, než o 8

Overall: Skvělý kurz, doporučuji všemi deseti! Lukáši a Naty, díky!

Petr     23. 6. 2021     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Absolvoval jsem individuální výuku s Lukášem v bike parku Peklák. Sice už se snažím jezdit traily jako samouk delší dobu, ale cítil jsem, že jsem se dostal do bodu, kdy jsem se neposouval dál. Právě den strávený s Lukášem na Pekláku mi ukázal, kde mám své rezervy v technice jízdy a u řady věcí se mi rozsvítilo a já viděl kde je zakopaný pes. Vedení pod Lukášem mohu jen doporučit. 

Martin     7. 6. 2021     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Kemp jsem si užil, naučil jsem se spoustu nových věcí. Instruktor a kolektiv super :) 

Lucia     7. 6. 2021     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Veľmi pekne ďakujem vám obom, Luky a Naty, za príma deň strávený na biku. Za jeden deň som sa toho naučila naozaj dosť a konečne sa môžem zdokonalovať, pretože som dostala ten spávny základ. Lukáš je trpezlivý inštruktor a nemá problém veci niekoľko krát vysvetliť. Natálke chcem poďakovať za bezkonkurenčný prístup k našemu malému bikerovi (4 roky), celý deň bola milá, priateľská a veľmi trpezlivá. Obaja sme si kurz užili a určite nebol náš posledný :-) Ešte raz moc ďakujeme a tešíme sa nabudúce. 

Radomír     9. 5. 2021     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Lukáš mi pomohl se základy jízdy na trailech, které mi chyběly. Když to porovnám s tím, jak jsem je párkrát sjel předtím a po jeho radách a zpětné vazbě, tak to byl velký posun k tomu si traily ještě víc užít a hlavně bezpečněji. Přesně o to mi šlo, takže kurz byla trefa do černého.
Ještě jednou díky! 

Eva     8. 9. 2020     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Lekce pod vedením Natálky jsou vždy skvělé. Úsměv a trpělivost ji nikdy nechybí. Po každém dni výcviku mám úžasné zážitky a spostu nových dovedností. 

Martin     11. 8. 2020     ⭐️⭐️⭐️⭐️
Kurz byl parádní, konečně jsem si uvědomil, že to není o tom být dole co nejdřív, ale užít si jízdu.
Uvítal bych trochu více osobní kritiky při výuce:) 


Ivan     11. 7. 2020     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Trénink proběhl podle mého očekávání. Během jednoho dne jsme prošli jak úplně základy, tak i pokročilejší věci a i nějaký ten skok. Perfektní přístup, zábava a přínosná zpětná vazba nad elektronickou tužkou :) 

Hanka     9. 7. 2020      ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Děkuji moc úžasným instruktorům Lukymu a Natálce za skvělý kemp, profesionální přístup a přátelství v krásném prostředí Moravském krasu. Byl to skvěle rozplánovaný den a opravdu, musím říct, že mi to hodně pomohlo se zdokonalit v mé jízdě. Ještě jednou velké DÍKY a moc jsem si to užila. 

Barbora     7. 7. 2020     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Lukáš a Natálie byli skvělí instruktoři, profesionální a zároveň přátelský přístup.Celý den byl dobře rozvrhnutý, jak pro začátečníky, tak i pro zkušenější... Užila jsme si to, díky. 

Veronika     22. 6. 2020     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Den strávený s Lukášem a Natálkou byl jeden z nejlepších - 4 lidem se v rámci skupinové výuky věnovali 2 instruktoři a zvládli tak skloubit celodenní výuku rozmanitých jezdeckých úrovní. S důrazem na bezpečné technické provedení jízdy posunuli dovednosti teenagerů a pro traily nadchli opatrnou matku. Příjemný den naplnil očekávání maximálně - investice do zlepšení techniky jízdy se u všech účastníků vyplatila, Lukáše rozhodně doporučujeme! 

Petr     8. 6. 2020     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Společně se synem jsme absolvovali kurz jízdy na trailech (Singletrail Moravský Kras) vedenou panem Lukášem Březinou. Styl výuky byl názorný, srozumitelný, s pozvolně stoupající křivkou náročnosti. Vystupování obou instruktorů (tímto děkuji i Natálii) bylo uvolněné, vstřícné a erudované. Když opravdoví profesionálové dělají svoji práci s evidentním nadšením a láskou, je to zkrátka vidět. Děkuji. 

Martin     8. 6. 2020     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Lukáš s Natálkou byli skvělí a měli s náma trpělivost.
Byl to skvělej den! :)