SINGLETRAIL MORAVSKÝ KRAS

Bike škola v Singletrail Moravský kras nabízí jednodenní základní kempy a Individuální výuku. Jedná se o základní dovednosti potřebné k zvládnutí jízdy po trailu. Kempy jsou určeny pro dospělé a děti od 15ti let. V kempu je nejvýše 7 účastníků, a tak má instruktor prostor věnovat se každému účastníkovi individuálně. V náročnějších místech si vysvětlíme a ukážeme ideální průjezd, který si poté několikrát vyzkoušíte. Nechybí zpětná vazba, co vám už jde a na čem je potřeba ještě zapracovat.

Víkendové kempy

Základní

Je určen pro ty, kteří s jízdou po trailech teprve začínají
nebo pro ty, co už na trailech jezdí dlouho, ale neví jak na to. Naučí se jak se na kole správně pohybovat, brzdit, projíždět zatáčky, přejíždět malé překážky a dropy. 

Na začátku zkontrolujeme správné nastavení kola a rozřadíme účastníky do skupin podle jejich výkonost. V první části dne se budeme pohybovat na pumptracku a ve skillscentru, kde si vysvětlíme a ukážeme základy. Ty pak v odpolední části využijeme na trailech.

Přihlášení na kemp a jeho cena

Na kemp se můžete přihlásit v sekci registrace. U dětí uvádějte i jejich věk. S dalšími dotazy se můžete obrátit na info@byt-lepsi.cz. Cena jednodenního kempu je 1 400,- Kč na osobu. V ceně je zahrnuta jen výuka a příspěvek na údržbu trailů. Po ukončení kempu Vám pošleme odkaz na fotky a videa pořízené během kempu. Příslušnou částku pošlete, prosím, na účet 1705501010/3030. Po připsání částky na účet bude registrace potvrzena. Při stornování rezervace do sedmi dnů před konáním kempu vracím 100 % částky. Později pak 50 % částky nebo je možné domluvit jiný termín. Vyhrazuji si právo kemp kdykoli zrušit bez udání důvodu a zajistit náhradní termín výuky.

Program kempu

09:30 - 10:00 Sraz za Základnou u Pumptracku, úvod kempu, nastavení kola
10:00 - 11:30  Trénink na Pumptracku a ve Skills centru 
11:30 - 13:00   Lehčí traily, kde se naučíme kolo správně ovládat
13:00 - 13:30  Přestávka na Základně
13:30 - 16:00 Těžší traily, kde zhodnotíme získané dovednosti

Co s sebou

Kemp se dá absolvovat i na pevném kole. Během výuky je povinné mít neustále nasazenou helmu. Doporučujeme rukavice, chrániče kolen a holení popřípadě i loktů, které přidají na jistotě. Chrániče nejsou povinné, ale doporučené. Pedály je vhodné zvolit ty, na které je člověk zvyklý a bude na nich jezdit i v budoucnosti. Mělo by se jednat buď o platformové pedály s piny nebo o nášlapné pedály SPD.

Do batohu se vezměte dostatek vody, nějakou rychlou svačinu ve formě tyčinky nebo ovoce a náhradní kus oblečení. Vhodné je mít s sebou věci na opravu případného defektu.

Individuální výuka

Program individuální výuky vychází z kempů, ale je přizpůsobena úrovni dovedností a přání klienta. Individuální výuku si můžete sjednat v sekci registrace, kdykoliv mimo termíny kempů a minimálně týden předem. Cena individuální výuky je 1 800,- Kč na osobu.

Mapa trailů