SINGLETRAIL MORAVSKÝ KRAS

Bike škola v Singletrail Moravský kras nabízí jednodenní skupinové kempy a Individuální výuku. Naučíme tě dovednosti potřebné k zvládnutí jízdy po těchto trailech. Začínat budeme ve Skillscentru u základny, které jsme vybudovali. Poté pojedeme na traily a v náročnějších místech si vysvětlíme a ukážeme ideální průjezd, který si poté několikrát vyzkoušíte. Nechybí zpětná vazba, co ti už jde a na čem je potřeba ještě zapracovat.

Skupinový kemp

Je určen pro ty, kteří s jízdou po trailech teprve začínají 
nebo pro ty, co už na trailech jezdí dlouho, ale neví, jak na to. Naučí se, jak se na kole správně pohybovat, brzdit, projíždět zatáčky, přejíždět malé překážky a dropy. Pokud tyto dovednosti budete zvládat, posuneme se k pokročilým dovednostem, jako jízda po zadním a skoky.

Na začátku zkontrolujeme správné nastavení kola a rozřadíme účastníky do skupin podle jejich výkonost. V první části dne 
se budeme pohybovat na pumptracku a ve skillscentru, kde si vysvětlíme a ukážeme základy. Ty pak v odpolední části dne využijeme na trailech.

Přihlášení na kemp a jeho cena

Na kemp se můžete přihlásit v sekci registrace. U dětí uvádějte i jejich věk. S dalšími dotazy se můžete obrátit 
na info@byt-lepsi.cz. Cena jednodenního kempu je 1 400,- Kč na osobu. V ceně je zahrnuta jen výuka a příspěvek na údržbu trailů. Po ukončení kempu Vám pošleme odkaz na fotky a videa pořízené během kempu.

Program kempu

09:30 - 10:00 Sraz za Základnou u Pumptracku, úvod kempu, nastavení kola
10:00 - 11:30  Trénink na Pumptracku a ve Skills centru 
11:30 - 12:00   Přestávka na Základně
12:00 - 16:00  Výuka na trailech

Co s sebou

Během výuky je povinné mít neustále nasazenou helmu a rukavice. Doporučujeme chrániče kolen, které přidají 
na jistotě. Pedály je vhodné zvolit ty, na které je člověk zvyklý a bude na nich jezdit i v budoucnosti. Mělo by se jednat buď o platformové pedály s piny nebo o nášlapné pedály SPD.

Do batohu se vezměte dostatek vody, nějakou rychlou svačinu ve formě tyčinky nebo ovoce a náhradní kus oblečení. Vhodné je mít s sebou věci na opravu případného defektu.

Individuální výuka

Program individuální výuky vychází z kempů, ale je přizpůsobena úrovni dovedností a přání klienta. 
Cena individuální výuky je 1 800,- Kč na osobu.

Půjčovna kol Singletrail Moravský kras

Základna v Jedovnicích nabízí půjčení celoodpružené, pevné i elektrokola kola značek Cannondale a GT. Rezervovat si je můžete na online rezervatoru.

Mapa trailů