ZPĚTNÁ VAZBA

05.09.2018

Stává se mi, že mi někdo pár dní po kempu napíše své pocity z výuky. Včera jsem jednu zpětnou vazbu dostal a se svolením autorky se chci o ni s Vámi podělit. Mě tato slova potěšila a tebe možná přesvědčí, že se takového kempu můžeš účastnit i ty.

Ahoj Lukáši,

už jsem dostatečně vstřebala asi všechny zážitky z Ladies kempu na RS.

Nepřijela jsem na kemp v kondici, jakou bych si představovala a na jakou jsem i zvyklá, z celé akce jsem měla dost velký respekt (právem) a hlavně jsem vůbec netušila, jaký terén mě čeká - jednoznačně moje chyba. Na druhou stranu kemp sliboval zlepšení jezdeckých dovedností i celkem nezkušeným jezdcům / jezdkyním, napsala jsem Ti i mailem, že nejsem nijak úžasná cyklistka, a přes to jsi mou účast na kempu nezamítl. Naštěstí.

Profesně každoročně navštěvuji různá školení, absolvovala jsem i kurz bezpečné jízdy na motorce, ale už dlouho si mi nestalo, že by mě někdo dlouhodobě nutil do tolika věcí, které nechci dělat. Spíš jsem měla pocit, že jsem navštívila kurz, kde musím prokázat dovednosti, na jejichž základě dostanu nějaký certifikát, který mě bude opravňovat k ... prostě něčemu.

Dneska uznávám, že kdyby jsi projevil jen trošku menší neústupnost, tak bych několik překážek určitě nezkusila. Vlastně kdybych si Supreflow třeba jen prošla, tak bych hned věděla, že všude být prostě nemusím a tohle bych vynechala definitivně. A já jsem to nakonec díky Tobě projela téměř celé!!! Kdybych nelehla na kmeni před Bike café, tak bych možná (hodně možná) zkusila i tu lávku. V mém soukromém světě jsem vlastně absolvovala mistrovství světa na kole.

Za sebe mám rozhodně pocit posunu k lepšímu v technice a tím i větší jistotě. A tu mám hodně ráda. Moc bych si přála splynout technikou jízdy aspoň s průměrem, ne být pod ním. Že má kolo na mnohem víc než já, jsem věděla. Ale moc mě překvapilo, co všechno nakonec překodrcám i já, když mě někdo vede pevnou rukou :).

Takže - posílám velký dík za zážitky narvaný víkend. Budu zkoušet pumptracky, trénovat i stání na kole a doufám, že hlavně jezdit. Tvůj trochu nesoudobý přístup k výuce mě zaujal natolik, že bych Ti ráda příští sezonu svěřila v Jedovnicích svoje dva syny.

Krásný podzim a radost z jízdy. Ahoj Tereza