FINALE LIGURE

Chceš i přes zimu jezdit na kole, ale chceš přitom jezdit v teple a suchu? Tak pojeď s námi do Finale Ligure. Super lokalita, kde jsou i v zimě ideální podmínky pro jízdu na kole. Nemusíš se o nic starat. Zajistíme dopravu, ubytování a ukážeme ti nejlepší místní traily.

Cesta

Pojedeme dodávkou VW Caravelle. Nabrat tě můžeme v Olomouci nebo Brně. Vyjíždět budeme v 18:00 z Olomouce a dopoledne jsme na místě.

Program

Ráno naložíme kola a necháme se vyvést na začátky trailů. Nakombinujeme vždy ty nejlepší v dané lokalitě. Kratší výjezdy si vyšlápneme, na delších se necháme vyvést dodávkou. Budeme trénovat jízdu na trailu, ale i fyzičku. Na závěr sjedeme do údolí a dáme jídlo v bistru. Večer bude dost času projít se po pláži a městě.

Potřebné dovednosti a vybavení

Na místní traily je potřeba mít zažité alespoň základní dovednosti ovládání kola - práce s těžištěm, brždění, průjezd zatáčkou a dropy. 

Celoodpružené kolo v bezvadném technickém stavu. Minimální zdvih odpružení je 120 mm. Věci potřebné k opravě případného defektu a nářadí na základní servis. Jeden náhradní pár brzdových destiček. Integrální helma, rukavice a chrániče na kolena.

Sjednané úrazové pojištění. Doporučujeme pojišťovnu Ergo, protože nabízí připojištění na extrémní sporty (riziko 2), do které patří sjezd na kole.
Sjednat pojištění

Termíny Finale Ligure

Termíny budou brzy vypsány

Přihlášení na kemp a jeho cena

Na kemp se můžete přihlásit v sekci registrace. S dalšími dotazy se můžete obrátit na info@byt-lepsi.cz. Cena je 10 000,- Kč na osobu. V ceně je zahrnuta doprava i s koly, ubytování v centru a vývozy na kopec. Cena se může ještě změnit v závislosti na zvoleném ubytování.  Po ukončení kempu Vám pošleme odkaz na fotky a videa pořízené během kempu.

Mapa trailů