ZPĚTNÁ VAZBA 2

20.08.2020

Dostávám od vás spoustu pozitivní zpětné vazby, za což vám děkuji. Jednou za čas, ale dostaneme hodně konkrétní. S jednou takovou se chci podělit. Mám za to, že je to lepší než jakákoli reklama. 

Ahoj Lukáši,

ještě bych si dovolil jednu osobní zprávu s feedbackem. Jako instruktor lyžování, který naučil lyžovat nebo zdokonalil techniku jízdy stovkám lidí, musím ocenit Tvůj styl výuky. Pokyny byly maximálně srozumitelné, praktické ukázky názorné a nejvíc bezva byly rychlé video rozbory přímo v terénu. Už jak jsme se bavili během kurzu, jsem docela střelec, takže bych traily projel asi i bez instruktáže, ALE rozhodně bych se přitom tolik nebavil (spíš bych byl vyhrkanej a znechucenej) a rozhodně by to nebylo s jistotou - což beru jako největší plus kurzu. Odvezl jsem si pokoru a sebevědomí - nemusím nikde letět, abych si trail užil. Naopak zpomalím, soustředím se na správnou techniku a těžkou pasáž projedu s jistotou ne v loterii. Pocit "užití si trailu" pak není zákonitě o rychlosti, ale o malých elementárních věcech, které se mi podařilo dobře provést.

A teď ještě musím vypět ódu na Natálku - zprávu jí prosím předej. To, co provedla s Gabčou, která (jak se mi svěřila) měla v sobotu ráno slzu na krajíčku, že jde do něčeho, z čeho má trochu strach a je jí proti srsti. Já jsem věděl, že traily bude schopná jezdit, jen jí někdo musí vše pořádně ukázat a vysvětlit. A pak to není tak těžké, jak na první pohled vypadá. Progres, který by se mnou MOŽNÁ zvládla za dva roky s Natálkou udělala za 2 dny. V pondělí jsme spolu na pohodu několikrát projeli celého Obelixe, zandali Prokletého a pak si užili SuperFlow (na Velrybu mě nechala jet samotného, že prý motivace pro příště).

Tak Vám oběma mockrát děkuju za parádní víkend na kolech. Budeme poctivě trénovat a třeba se v budoucnu potkáme na pokročilém kurzu.