BIKE RESORT PEKLÁK

Bike škola v Bike Resort Peklák nabízí jednodenní skupinový kemp a individuální výuku. Naučíme Vás dovednosti potřebné k zvládnutí jízdy v tomto bikeparku. V náročnějších místech si vysvětlíme a ukážeme ideální průjezd, který si poté několikrát vyzkoušíte. Nechybí zpětná vazba, co Vám už jde a na čem je potřeba ještě zapracovat. Ve skupině jsou nejvýše 4 účastníci.

Skupinový kemp

Je určen pro ty, kteří s jízdou po trailech teprve začínají nebo pro ty co už na trailech jezdí dlouho, ale neví jak správně na to. Kemp není určen pro sjezdové jezdce. Naučíte se jak se na kole správně pohybovat, brzdit, projíždět zatáčky, přejíždět malé překážky a dropy. Pokud tyto dovednosti budete zvládat, posuneme se k pokročilým dovednostem jako rychlejší čtení terénu, volba nejrychlejší stopy, manuál, skoky a bunny-hop.

Na začátku zkontrolujeme správné nastavení kola a rozřadíme vás do skupin podle vašich dovedností. Proto jsou kempy vhodné i pro celou rodinu.

Budeme začínat ve skillscentru, kde si vysvětlíme a ukážeme jak kolo správně ovládat. Poté se přesuneme na traily. Začneme na lehkých a postupně budeme zkoušet těžší. 

Termíny skupinových kempů 2021

Termíny budou brzy vypsány 

Přihlášení na kemp a jeho cena

Na kemp se můžete přihlásit v sekci registrace. U dětí uvádějte i jejich věk. S dalšími dotazy se můžete obrátit na info@byt-lepsi.cz. Cena skupinového kempu je 1800,- Kč na osobu. V ceně je zahrnuta celodenní lanovka, výuka a příspěvek na údržbu trailů. Po ukončení kempu Vám pošleme odkaz na fotky a videa pořízené během kempu.

Program kempu

09:45 - 10:00 Sraz u lanovky, úvod kempu, nastavení kola
10:00 - 11:30  Výuka ve Skills centru a na skocích
11:30 - 12:00 Přestávka na oběd
12:00 - 16:00 Výuka na trailech

Co s sebou

Horské kolo v bezvadném stavu. Celoodpružené kolo není podmínkou. Během výuky je povinné mít neustále nasazenou helmu a rukavice. Doporučujeme integrální helmu, chrániče kolen, které přidají na jistotě. Pedály je vhodné zvolit ty, na které je člověk zvyklý a bude na nich jezdit i v budoucnosti. Mělo by se jednat buď o platformové pedály s piny nebo o nášlapné pedály SPD.

Do batohu se vezměte dostatek vody, nějakou rychlou svačinu ve formě tyčinky nebo ovoce a náhradní kus oblečení. Vhodné je mít s sebou věci na opravu případného defektu.

Individuální výuka

Program individuální výuky vychází z kempů, ale je přizpůsobena úrovni dovedností a přání klienta. Cena individuální výuky je 2 500,- Kč na osobu. Individuální výuky probíhají mimo víkendy.

Dárkový poukaz

Pokud chcete výuku někomu darovat, můžeme vám na ni vystavit dárkový poukaz. Stačí nám napsat na info@byt-lepsi.cz jméno obdarovaného a typ výuky. Na výběr je skupinová nebo individuální výuka. Vyplněný poukaz vám pošleme na e-mail nebo poštou.

Mapa trailů