Hodnocení

Budu velice rád za Vaši zpětnou vazbu, pocity a popřípadě tipy, co dělat lépe. Najdete zde také hodnocení, které jsem od vás dostal. Děkuji za Vaše hodnocení mojí práce.

Přidat hodnocení

Hodnocení účastníků

Petr     5. 4. 2024     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

V březnu 2024 jsme byli na bike kempu ve Finale Ligure. Vše bylo perfektně naplánované a připravené. Stačilo si vzít kolo a jen si užívat traily, jídlo a celkovou pohodu kempu. Ačkoli vzdálenost CŘ x Finale není malá, cesta v dodávce utekla rychle, v pohodě bylo sezení, bezpečná jízda a stavění každé dvě hodiny.
Lucka nás vyvezla na všechny kopce kolem a Lukáš provedl traily. Nejdříve bylo rozježdění na lehčích trailech. Další den přesun na černé, vždy jsme se zastavili u těžších míst a diskutovali správnou stopu.
Byl to parádní týden, díky Lukáši a Lucko ! 

Olda     4. 4. 2024     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Právě jsem se vrátil s kamarády z Finale Ligure a zájezd s Lukášem hodnotím jako All exklusice a dal bych mu 6 hvězdiček.
Kompletní plánování a zajištění akce má špičkově zorganizované.
Výběr tras v náročných podmínkách, které počasí vytvořilo byl excelentní.
Byl to úžasný zážitek jak na kole, tak i mimo něj, který bude těžké překonat.
Při odjezdu jsme se schodli, že si to musíme zopakovat.
Doporučuji každému kdo má rád technické ježdění na přírodních stezkách. Rozmanitost trailů a povrchů je obrovská, každý si najde to svoje nej.

Děkuji Lukášovi a celému týmu co se o nás staral.

Jirka     2. 11. 2023     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Letos jsem se zúčastnil Backcountry přejezdu Rychlebských hor a trasa i organizace byla výborná.
Včetně připraveného místa na bivakování, večere, špekáčků a luxusní snídaně.
Rád se zúčastním další podobné akce.

Petr     8. 10. 2023     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Individualni kurz ve 2 s Lukášem byl skvely! Od uplnych zakladu dopodrobna vysechno vysvetlil, ukazal a pak nas cely den opravoval.
Muzu vsem vrele doporucit a dekuju! 😉

Jiří     2. 9. 2023     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Myslím, že toto je má první recenze. Nepíšu je, protože mám pocit, že nejsem schopen textem vyjádřit to, co bych opravdu chtěl. Avšak po víkendovém zážitku v Základním kurzu na Rychlebských stezkách se o to chci pokusit.
Pokud jezdíte na kole mimo zpevněné vozovky, pak byste si měli tento kurz zkusit. To, že jsou Rychlebské stezky "trailově" to nejlepší, co v ČR máme, asi není potřeba psát. Avšak, když se k tomu přidá Lukáš Březina, co by trailový instruktor, tak zažijete 2 dny unikátního kurzu.
Od naprostých základů: postoj, brždění, pumpování atd., až po sjíždění obtížných trailů, o kterých se vám před kurzem nesnilo. To vše ve výborné atmosféře, s podporou a vedením profesionálního Lukáše Březiny. Kurz je výborně systematicky vystavěný. Nenásilně procházíte jednotlivými kroky, které na sebe krásně a logicky navazují a nakonec to vlastně umíte.
A ty traily, na kterých jste se kdysi třepali a sjeli stylem "kdo tady koho ovládá? Já kolo, nebo kolo mě?", najednou projíždíte s jistotou a s výrazným "flow". Tak nějak to najednou dobře funguje.
Tedy naprosto DOPORUČUJI!

Tomáš     5. 9. 2023     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zúčastnil jsem se Backcountry víkendu organizovaneho Bike školou. Výborná organizace i výběr trasy po hřebenech Rychlebských hor, super zazitek. Doporučuji.

Radek     22. 7. 2023     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Back country má Lukáš dost dobře vymyšlené, perfektně zorganizované, vše fungovalo.
Zkuste, uvidíte, doporučuji.

Adam     2. 7. 2023     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Moc děkuji za předaní mnoho nových poznatků a zkušeností. I malé drobnosti dokáži posunout jízdu zas o kus dál. A určitě děkuji za dodaní odvahy sjet a skočit věci co bych nikdy sám nedal. Doporučuji všem :)

Michal     15. 6. 2023     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Rychlebské stezky jsou opravdu TOP lokalita. Mají zde také výbornou bajkovou školu. Instruktor Lukáš vše vysvětlí, předvede a pak nabité vědomosti potrénujete v praxi. Takže pokud nejste úplný střeva :) , tak si z kurzu hodně odnesete. Za mě skvělá zkušenost a děkuji za osobitý přístup.

David     28. 8. 2023     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Bikerský ráj, tak bych to tady popsal. Velmi příjemní lidé na základně a pokud se chystáte využít i bikovou školu, tak se připravte i na skvělou zábavu pod taktovkou zkušených instruktorů (v mém případě Lukáš Březina - zdravím draku :) ). Je tu prostě vše, co biker může chtít, krásné traily, kemp, dobré jídlo, zázemí a dobré pívo :) .

Pavel    10. 5. 2023     ⭐️⭐️⭐️⭐️

Moc děkuji za pohodový jednodenní kurz na Pekláku s instruktorem Lukášem. Během 1 dne jsme si zopakovali všechny základní dovednosti. Velmi jako učitel oceňuji vzorové ukázky techniky a práci s videem. Určitě kurz doporučuji a uvažuji o pokračování.

Ivan     10. 5. 2023     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ačkoliv jezdím na kole od útlého dětství jsem moc rád že jsem absolvoval denní bike camp na Pekláku. Dozvěděl jsem se jak správně projíždět klopenky, jak přejíždět menší dropíky. Lukáš je výborný instruktor a vše nám trpělivě vysvětlil. Počasí nám navzdory předpovědi vyšlo a Peklák je skvělý, určitě se sem vrátím.

Stanislav    1. 11. 2022    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

V říjnu total pěkný podzim s bikem na stezkách, nemělo chybu. Je vidět, že se o to starají. Traily vyfoukaný od listí🙂 s lektorem Lukášem jsem získal přehled toho co musím nadrillovat😊👍

Michal    18. 10. 2022    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zúčastnili jsme se víkendového Bike kempu s Natálkou a Lukášem. Dokázali nás naučit pro nás hodně nových věci a namotivovali nás k věcem, na které bychom si předtím rozhodně netroufali. Bylo to naprosto super !!!

Jana    15. 8. 2022    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

O víkendu 13. - 14.08.2022 jsem se na Rychlebkách zúčastnila kurzu "Ladies poprvé na trailu"...byly to 2 dny intenzivních zážitků na kole a musím velmi ocenit přístup instruktorky Natálky Březina. Přestože nám počasí nepřálo, dokázaly jsme všechny ladies využít oba dva dny na maximum. Doporučuji tento kurz všem dívkám a ženám, které mají velký respekt ke sjezdům v terénu. Natálka nám vše krásně vysvětlila, ukázala a my se snažily viděné zopakovat. Za mě super víkend!

Jakub    8. 8. 2022    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Prožili jsem skvělý individuální kurz s cyklo výukou na základně i na trailech. Díky patří Lukáši Březinovi za skvělou práci a přístup.. Před jízdou je nutná optimální kalibrace.

Pavel    12. 7. 2022    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Super místo a pohodová parta na základně. Děkuji Lukášovi Březinovi za perfektní víkendovou výuku jízdy, kterou jsem si moc užil. Palec nahoru!

Veronika    3. 7. 2022    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Perfektní vyžití pro celou rodinu. Pro ty, co se necítí hned jezdit sami nebo se chtějí naučit jezdit líp, doporučuji kurz s Lukášem či Naty. Člověk se naučí spoustu věcí a hezky si zajezdíte. V půjčovně si můžete půjčit celopéro, na kterém to jede samo. Základna nabízí vyžití pro celou rodinu, na pumptrackách jezdí děti od úsvitu do soumraku. V blízkosti jsou malé traily pro děti či ježdění na pohodu. Na základně je dost místa venku i vevnitř, široká nabídka jídla a pití, určitě zkuste vynikající ry-chleby. Prostě zaklapněte komp a vyražte.

Michal    6. 6. 2022     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Na starý kolena (35 let) jsem se rozhodl, že si koupím kolo a budu řádit v lese na trailu. Po pár pádech jsem zjistil, že musím dělat něco špatně. Lukáš mi ukázal jak se na kolo postavit a jezdit lehký i těžší pasáže na trailu na Pekláku. Musím říct, že po jeho výcviku se v zatáčkách a skocích cítím mnohem bezpečněji a jízdu si díky němu opravdu užívám. Můžu všem vřele doporučit individuální kurz, protože se stanete opravdu lepším jezdcem. Pacel hore. Díky Luke :)

Barbara    15. 5. 2022    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Ladies Camp kurz, který jsem v momentě nějaké euforie objednala někdy v říjnu loňského roku Stálo tam "určen pro ženy, které bojují převážně se strachem. V čistě dámské společnosti se naučíte, jak kolo ovládat a jak správně, bezpečně a s úsměvem zvládnout jízdu na trailech nebo v terénu" Jak stálo, tak bylo! Skvělá, nejskvělejší instruktorka Natálka Natt Březina s přehledem zvládla moje strachy. Málokdo má takovou schopnost vysvětlit techniku, vidět chyby a říct jak na ně. Nikdy bych nevěřila, že projedu to, co jsem projela, zvládnu to co jsem zvládla. Mákli jsme si s úsměvem a namotivováni odjeli domů. Teď už jen najíždět, cituji "motohodiny", abych vše dostala do nohou...no, spíš do hlavy Díky Natálko a všechny holky

Klára    15. 5. 2022.   ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Přijeli jsme k vám z daleké Plzně na víkendový kurz a nelitujeme ani jediné vteřiny strávené v Rychlebkách. Domů jsme odjížděli sice parádně unavení, ale se spoustou nových informací, znalostí, zkušeností. Díky Lukášovi Březinovi jsme měli možnost vyzkoušet si bezpečně "triky", abychom si traily mohli ještě více užívat. Děkujeme moc!!!!! Rychlebské stezky jsou boží Klára Voláková a Radek Cihal

Michal    20. 5. 2022    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Rychlebské stezky doporučuji,super zážitek. Měl jsem 1denní privátní výuku s Lukášem Březinou,dopoledne jsme cvičili techniku v místním skillcentru,odpoledne jsme se pustili na místní traily. Doporučil bych i zkušenejším jezdcům,co si chtějí zlepšit skill 😉

Daniel    6. 5. 2022    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

V pátek jsme s manželkou prožili skvělý den díky privátní výuce vedené Natálií Březina. Naprosto profesionálně se nám věnovala a to i nad rámec sjednaného času. Odnesli jsme si velmi cenné rady, jenž nám ihned usnadnily a zpříjemnily další ježdění nejen na Rychlebských stezkách. Akci jsme si měli domluvit už dávno. Natálie, velmi Ti děkujeme, rádi Tě znovu požádáme o předání dalších zkušeností. Skvělá práce! Měj se krásně.

Martin    2. 9. 2021    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Byli jsme s kamarádem na jednodenní výuce s Lukášem a byla to bomba! Na kole jezdím od mala, ale i tak jsem se naučil a zdokonalil hromadu dovedností na kole, jako ,,blbé ježdění klopenek,, nebo obecně postoj na kole. Všem doporučuji a Rychlebky jsou určitě misto, kde se dá posouvat dopředu.

Jana    18. 7. 2021    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Že jsou v Rychlebkách skvělý traily, to asi víme všichni. Rozhodně ale doporučuju všema deseti i bike školu - základní kurz s Lukášem byl parádní a hodně mi to dalo. Tak ještě jednou díky a těším se zase někdy!

Jaroslav    21. 7. 2021    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Měli jsme možnost individuální výuky s Natálkou v Jedovnicích. Já i manželka jsme do této doby byli trailem nedotčeni. Výuka a přístup byla super. Natálka je velmi trpělivá a dává do toho srdce. Od této doby si trail UŽÍVÁME 🤩🤩🤩 . Díky, moc jsme si to užili. 

Honza    5. 7. 2021    ⭐️⭐️⭐️⭐️

No dostal jsem přesně to, co jsem na takovém kurzu hledal. Opravit špatně naučené základy a díky tomu se posunout dále.

+ Lukáš přátelský, vysvětlil, ukázal, natočil, věnoval se nám. A když bylo třeba, řekl mi to na plnou hubu :D Takže perfekt.
+ Všichni jsme na druhý den od kurzu zaznamenali obrovský posun. Věci, na kterých jsme se mnohdy trápili nebo je nesjeli vůbec šli naráz tak nějak hladce.
- Uvítal bych rychlejší tempo první poloviny dne. Skupina o 4 lidech by mi osobně vyhovovala více, než o 8

Overall: Skvělý kurz, doporučuji všemi deseti! Lukáši a Naty, díky!

Vít    29. 6. 2021.    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Strávil jsem v Rychlebkách jeden týden na brigádě při výstavbě nového trailu Jestřába a poznal jsem při tom skvělou partu lidí. Poté jsem se zúčastnil Začátečnického výukového kempu ježdění na sjezdovém kole s výborným instruktorem Lukášem Březinou. I když jezdím na kole prakticky od mládí, posunula mne výuka o několik stupňů dopředu. Zároveň jsem se ale zděsil, jak někteří "sjezdaři" riskují svá zranění na trailech a neuvědomují si, že jde mnohdy o život. Někdy mi ti lidé připadali jako Marťani, kteří se poprvé postaví na lyže a hned jdou na černou t.j.nejobtížnější sjezdovku. Díky a určitě se vrátím 

Jirka    1. 7. 2021    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Pokud se chcete zlepsit pri jezdeni v terenu, na kamenech a korenech, tak Rychlebky jsou to prave orechove. Prvni kameny na zacatku superflow jsou nejiste, po 50 dalsich kamenech zacinate chytat jistotu Nadherna priroda, vyborny stoupaci trail a krasne technicke sjezdy. Natt nas provedla privatnim kurzem jezdeni a po pouhem jednom dni jsme se citili mnohem jistejsi, mela s nami svatou trpelivost, program kurzu prizpusobila nasim schopnostem a aktualnim fyzickym moznostem.Vrele doporucuji jak stezky samotne, tak i kurzy, ktere nabizeji 

Petr     23. 6. 2021     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Absolvoval jsem individuální výuku s Lukášem v bike parku Peklák. Sice už se snažím jezdit traily jako samouk delší dobu, ale cítil jsem, že jsem se dostal do bodu, kdy jsem se neposouval dál. Právě den strávený s Lukášem na Pekláku mi ukázal, kde mám své rezervy v technice jízdy a u řady věcí se mi rozsvítilo a já viděl kde je zakopaný pes. Vedení pod Lukášem mohu jen doporučit. 

Martin     7. 6. 2021     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Kemp jsem si užil, naučil jsem se spoustu nových věcí. Instruktor a kolektiv super :) 

Lucia     7. 6. 2021     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Veľmi pekne ďakujem vám obom, Luky a Naty, za príma deň strávený na biku. Za jeden deň som sa toho naučila naozaj dosť a konečne sa môžem zdokonalovať, pretože som dostala ten spávny základ. Lukáš je trpezlivý inštruktor a nemá problém veci niekoľko krát vysvetliť. Natálke chcem poďakovať za bezkonkurenčný prístup k našemu malému bikerovi (4 roky), celý deň bola milá, priateľská a veľmi trpezlivá. Obaja sme si kurz užili a určite nebol náš posledný :-) Ešte raz moc ďakujeme a tešíme sa nabudúce. 

Radomír     9. 5. 2021     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Lukáš mi pomohl se základy jízdy na trailech, které mi chyběly. Když to porovnám s tím, jak jsem je párkrát sjel předtím a po jeho radách a zpětné vazbě, tak to byl velký posun k tomu si traily ještě víc užít a hlavně bezpečněji. Přesně o to mi šlo, takže kurz byla trefa do černého.
Ještě jednou díky! 

Eva     8. 9. 2020     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Lekce pod vedením Natálky jsou vždy skvělé. Úsměv a trpělivost ji nikdy nechybí. Po každém dni výcviku mám úžasné zážitky a spostu nových dovedností. 

Martin     11. 8. 2020     ⭐️⭐️⭐️⭐️

Kurz byl parádní, konečně jsem si uvědomil, že to není o tom být dole co nejdřív, ale užít si jízdu. 
Uvítal bych trochu více osobní kritiky při výuce:) 


Ivan     11. 7. 2020     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Trénink proběhl podle mého očekávání. Během jednoho dne jsme prošli jak úplně základy, tak i pokročilejší věci a i nějaký ten skok. Perfektní přístup, zábava a přínosná zpětná vazba nad elektronickou tužkou :) 

Hanka     9. 7. 2020      ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Děkuji moc úžasným instruktorům Lukymu a Natálce za skvělý kemp, profesionální přístup a přátelství v krásném prostředí Moravském krasu. Byl to skvěle rozplánovaný den a opravdu, musím říct, že mi to hodně pomohlo se zdokonalit v mé jízdě. Ještě jednou velké DÍKY a moc jsem si to užila. 

Barbora     7. 7. 2020     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Lukáš a Natálie byli skvělí instruktoři, profesionální a zároveň přátelský přístup.Celý den byl dobře rozvrhnutý, jak pro začátečníky, tak i pro zkušenější... Užila jsme si to, díky. 

Veronika     22. 6. 2020     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Den strávený s Lukášem a Natálkou byl jeden z nejlepších - 4 lidem se v rámci skupinové výuky věnovali 2 instruktoři a zvládli tak skloubit celodenní výuku rozmanitých jezdeckých úrovní. S důrazem na bezpečné technické provedení jízdy posunuli dovednosti teenagerů a pro traily nadchli opatrnou matku. Příjemný den naplnil očekávání maximálně - investice do zlepšení techniky jízdy se u všech účastníků vyplatila, Lukáše rozhodně doporučujeme! 

Petr     8. 6. 2020     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Společně se synem jsme absolvovali kurz jízdy na trailech (Singletrail Moravský Kras) vedenou panem Lukášem Březinou. Styl výuky byl názorný, srozumitelný, s pozvolně stoupající křivkou náročnosti. Vystupování obou instruktorů (tímto děkuji i Natálii) bylo uvolněné, vstřícné a erudované. Když opravdoví profesionálové dělají svoji práci s evidentním nadšením a láskou, je to zkrátka vidět. Děkuji. 

Martin     8. 6. 2020     ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Lukáš s Natálkou byli skvělí a měli s náma trpělivost.
Byl to skvělej den! :)